Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Mılena Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Mılena sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Mılena serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz!

Doğtaş düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz. Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Mılena koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Koltuk Takımı'nın ayaklarının yüksek olması sayesinde, yeni nesil robot süpürgeler ile altını kolayca temizliye biliriz. Mılena takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz.

Doğtaş Mılena Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 19 Temmuz 2023 tarihi 30.565 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Mılena Yemek Odası Takımı, asil duruşu ile hayat bulan Mılena yemek odası takımı, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Doğtaş Mılena Yemek Odası Takımı, hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek. Doğtaş Mılena Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 25.835 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Doğtaş, Mılena yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar. Yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Mılena yatak odası takımı sizi bekliyor!

Takım içeriğinde beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Doğtaş Mılena yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları ve  askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası, üç çekmece ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor. Ayrıca artık takılarınızın karışmasına son! takılarınızı koyacağınız bir bölüm ayrılmıştır.

Doğtaş Mılena Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 45.600 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 5 kapaklı gardırop + geniş şifonyer + iki adet komodin + yatak başlığı(160 cm) + karyola kasa(160×200 ) + ayakucu puf-bank bulunuyor. Bunlara ek olarak Doğtaş Mılena yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir