Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Mayer Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Mayer sizleri bekliyor. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Mayer serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz!

Doğtaş düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz. Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Mayer koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Koltuk Takımı'nın ayaklarının yüksek olması sayesinde, yeni nesil robot süpürgeler ile altını kolayca temizliye biliriz. Mayer takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz.

Doğtaş Mayer Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 19 Temmuz 2023 tarihi 13.730 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Mayer Yemek Odası, asil duruşu ile hayat bulan Mayer yemek odası takımı, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Doğtaş Mayer Yemek Odası Takımı, hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek. Doğtaş Mayer Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 20.190 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  açılır yemek masası(90×160) + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Doğtaş, Mayer yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar. Yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Mayer yatak odası takımı sizi bekliyor!

Takım içeriğinde iki kapaklı gardırop bulmaktadır. Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Üç çekmece ve bir açık raf ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Doğtaş Mayer Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 24.530 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 2 kapaklı gardırop + şifonyer + iki adet komodin + yatak başlığı(160 cm) bulunuyor. Bunlara ek olarak Doğtaş Mayer yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir