Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Lıkya Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Lıkya sizleri bekliyor. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Lıkya serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz! Doğtaş Lıkya düğün paketleri 2023 koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımları fiyatları ve özellikleri…

Yeni nesil tasarımlarla zenginleştirilen Lıkya Koltuk Takımı, salonunuza klasikliği taşıyor. Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Lıkya koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Ürün Özellikleri;
-Yatak olabilme özelliği
-Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı
-Yumuşak kumaş dokusu
-Ekstra oturum rahatlığı

Doğtaş Lıkya Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 21 Temmuz 2023 tarihi 34.455 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lıkya yemek odası, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Doğanın dinginliğini yansıtan Lıkya yemek odası takımı ile ferah ve konforlu yaşam alanlarına imza atabilirsiniz!

Ürün Özellikleri;
-Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı
-Kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzeme
-Açılır masa

Doğtaş Lıkya Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 28.260 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  açılır yemek masası + iki sandalye + konsol + ayakucu puf bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Düğün Paketi – Lıkya serisi; yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Lıkya yatak odası takımı sizi bekliyor! Ayrıca rahat bir uyku ve huzur deneyimi sunan bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Ürün Özellikleri;
-Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı
-Yumuşak kumaş dokusu
-Kapak stop özelliği
-Bazalı karyola alternatifi
-Pantolan ve kravat asklığı
-Dolap alternatifi
-Modülerlik
-Dolap içi çekmece
-Sandık olabilme özelliği
-7 yıl garantili
-Dolap içi aydınlatma

Doğtaş Lıkya Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 35.510 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde dört kapaklı gardırop + geniş şifonyer + iki adet komodin + karyola başlık (160) bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir