Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Dıamond Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Dıamond sizleri bekliyor. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Dıamond serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz! Doğtaş Dıamond düğün paketleri 2023 koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımları fiyatları ve özellikleri…

Yeni nesil tasarımlarla zenginleştirilen Dıamond Koltuk Takımı, salonunuza klasikliği taşıyor. Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Dıamond koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Ürün Özellikleri;
-Yatak olabilme özelliği
-Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı
-Yumuşak kumaş dokusu
-Ekstra oturum rahatlığı
-Kolay temizlenebilir kumaş özelliği

Doğtaş Dıamond Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 21 Temmuz 2023 tarihi 49.515 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dıamond yemek odası, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Doğanın dinginliğini yansıtan Dıamond yemek odası takımı ile ferah ve konforlu yaşam alanlarına imza atabilirsiniz!

Ürün Özellikleri;
-Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı
-Kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzeme
-Açılır masa
-Kapak stop özelliği
-7 yıl garantili

Doğtaş Dıamond Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 46.645 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  açılır yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Düğün Paketi – Dıamond serisi; yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Dıamond yatak odası takımı sizi bekliyor! Ayrıca rahat bir uyku ve huzur deneyimi sunan bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Ürün Özellikleri;
-Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı
-Kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzeme
-Kapak stop özelliği
-Bazalı karyola alternatifi
-Dolap alternatifi
-Dolap içi çekmece
-7 yıl garantili
-Dolap içi aydınlatma

Doğtaş Dıamond Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 55.675 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde altı kapaklı gardırop + geniş şifonyer + iki adet komodin + karyola başlık bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir