Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Brıta Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Brıta sizleri bekliyor. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Brıta serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz! Doğtaş Brıta düğün paketleri 2023 koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımları fiyatları ve özellikleri…

Doğtaş Düğün Paketi – Brıta tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz. Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Brıta koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Doğtaş Brıta Koltuk Takımı serisi, 1 adet üçlü koltuk + 1 adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 19 Temmuz 2023 tarihi 37.525 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Düğün Paketi – Brıta yemek odası, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Doğanın dinginliğini yansıtan Brıta yemek odası takımı ile ferah ve konforlu yaşam alanlarına imza atabilirsiniz!

Doğtaş Brıta Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 37.605 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  sabit yemek masası + 2 sandalye + konsol + bank bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku ve huzur deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar. Yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Brıta yatak odası takımı sizi bekliyor!

Doğtaş Brıta Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 46.625 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 5 kapaklı gardırop + şifonyer + 2 adet komodin + karyola başlık + ayakucu puf bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir