Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Arch Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Arch sizleri bekliyor. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Arch serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz!

Doğtaş düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz. Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Arch koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Doğtaş Arch Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk + ikili koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 19 Temmuz 2023 tarihi 41.090 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Arch Yemek Odası, asil duruşu ile hayat bulan Arch yemek odası takımı, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Doğtaş Arch Yemek Odası Takımı, hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek. Konsol, iki kapaklı ve iki çekmecelidir. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Beş ayak mevcuttur.

Doğtaş Arch Yemek Odası Takımı, hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek. Doğtaş Arch Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 29.975 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  açılır yemek masası + iki sandalye + konsol + ayakucu puf-bank bulunuyor. Bunlara ek olarak Doğtaş, Arch yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar. Yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Arch yatak odası takımı sizi bekliyor!

Takım içeriğinde beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Üç çekmece ve bir kapaklı bölüm ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor. Doğtaş Arch Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 40.640 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + şifonyer + iki adet komodin + yatak başlığı(160 cm) bulunuyor. Bunlara ek olarak Doğtaş Arch yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir