Carmel Fields Beach Moment
Düğün Fikirleri

Deniz Sahilinde Plaj Tarzı Düğün Fikirleri

Güneş ışığını ve dalgaları düşündüğünüzde gülümser misiniz? Yeminlerinizi söylerken ayaklarınızın altında sıcak kum hissetmek ister misiniz? Bir plaj ya da Pasifik Kıyısı düğünü sadece bilet olabilir! Okyanus kıyısındaki güzel mekanlarımıza göz atın. 

Gün batımı öncesi güneş ışığında gülümseyin!

Sahili seviyorsanız, tuzlu esintilerin tadını çıkarıyorsanız, çoğu günü parmak arası terliklerle geçiriyorsanız ve güneşte olmak için herhangi bir bahane buluyorsanız, o zaman tatlım, tam bir plaj gelinisiniz! Hayal gücünüzü körüklemek için bu muhteşem sahil ve sahil düğünlerine göz atın.

Bu güzel çift geçenlerde Carlsbad Yel Değirmeni'ndeki güzel tören salonunda yaptığımı söyledi. Daha sonra fotoğrafçıları, parmak uçlarında kumda gezinirken özel anları yakalamak için onları blöfe götürdü. Bu fikir, modern ve sofistike bir mekanın rahatlığını ve sahildeki düğün günü fotoğraflarının romantizmini istediğinizde işe yarar. Bir kumsal düğünü harika görünse de, yeminleriniz sırasında rüzgarın yanlış yönde olması da mümkündür, bu nedenle her iki dünyanın da en iyisini almak kesin bir kazanandır!

Wedgewood Weddings'ten Pasifik Manzaralı Kule

SoCal'daki Ventura Limanı'nda, kendi I do anınızı yaratabilir ve töreninizi Pasifik Okyanusu'nun sadece birkaç metre ötede hafifçe mırıldandığı kumların üzerine yerleştirebilirsiniz. Yemininizi öğleden sonra güneşinde söylemeyi seçin ve ardından gün batımında panoramik okyanus manzarası için çatı katı Pacific View Tower'a gidin, ardından alacakaranlık usulca düşerken parıldayan şehir ışıklarının tadını çıkarın.

Carmel Fields Plaj Anı

Carmel'deki engebeli kıyı şeridi, olağanüstü fotoğraflar oluşturabilir. Dünyaca ünlü doğa manzarasının keyfini çıkarın ve düğün fotoğraflarınızda belki birkaç pelikanla merhaba deyin. Bu doğa tatil yeri düğün yeri, her tarzdaki plaj törenleri için idealdir.

Düğün günü hayalleriniz için tenha bir plaj, aşk ve güneş ışığı

Oxnard'daki kum tepeleri, güneş öpücüğü kutlamaları için mükemmel bir zemindir. Töreniniz veya günün ilerleyen saatlerinde özel fotoğraflar için tenha plajın keyfini çıkarın.

Tören Sinirleri Başlamadan Sahil Yürüyüşü....

Dört ayaklı arkadaşlarınızı davet ederek düğününüzü olağanüstü hale getirin. Sonuçta, onlar kadar mutlu ve memnun olmanızı istiyorlar. Evcil hayvanlarınızı töreninize refakatçi, yüzük taşıyıcısı veya VIP olarak getirmek, her zaman inanılmaz fotoğraf anları sağlar ve misafirlerinizi ‘Hay!' dedikleri anda birleştirir.

Wedgewood Weddings tarafından Carmel'de Güzel Plaj Düğünü

Seni ve nişanlını California'nın yumuşak, kumlu sahillerinde yemin ederken hayal ediyor musun? Arka planda muhteşem okyanus sörfü uğuldayan sahilde canlı bir sabah düğünü veya sonsuz gibi görünen bir gün batımı ile bir akşam düğünü!

Dalgalı, rahat, rahat kıyafetler okyanus manzaralı düğün gününüz için mükemmel! Kumda yürüyüşe çıkın, ayak parmaklarınızı suya daldırın ve sörf tarafı tarzı düğününüzün her dakikasının tadını çıkarın!

Muhteşem, Süslü Plaj Töreni

Sahile yeterince yakınsınız ama yine de kumdan başka tür fotoğraflar çekme şansınız var! yapmanın en iyi yanlarından biri, özel gününüzün en muhteşem fotoğraflarının muhteşem arka planıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir