Düğün Paketleri

Brooklyn’in En Yüksek Kulesinde Tasarımlı Ev

Brooklyn’in yepyeni gökdeleni ve çok yüksek olarak sınıflandırılan ilk binası olan The Brooklyn Tower’ı kaçırmak zor. 93 katlı olarak, 1900’lerin başında inşa edilmiş bir bankanın üzerine genişliyor, uzanıyor ve yukarı çıkıyor.

Mimari ve tasarım Gachot Studios tarafından gerçekleştirildi ve modern evlerin ne olması gerektiğine dair parlak bir örnek haline geldi . Muhteşem manzaralardan hiçbir şey eksiltmeyen yaşam alanı, mutfak ve yemek alanı açık plan düzende mutlu bir şekilde var olurken, zekice tasarlanmış hileler kendilerini bölgesel, ayrı ve farklı hissetmelerini sağlıyor.

60. kattaki bu dairenin renk paleti – çoğunlukla – nötr tutulur. Mobilyaların şekilleri sofistikedir, ancak özünde konfor vardır. Gachot Studios’un kurucu ortağı Christine Gachot, “Amacımız inanılmaz ışık ve geniş manzaralarla uyumlu sakin bir alan yaratmaktı” diyor. ‘Aşağıdaki hareketli bir şehrin tepesindesiniz – hepsini gerçekten görebilirsiniz. Biraz rahatlık sağlarken çevredeki ortamın hikayeyi anlatmasına izin vermek istedik.’

BROOKLYN KULESİ’NİN İÇ TASARIMI

Dairenin merkezi olan modern mutfak , geldikleri kadar şık ve şıktır. Dolapların kulpları yoktur ve mat kaplama dikkat dağıtıcı bir parlaklık yaratmaz.

 

Bunların hepsi son derece kasıtlıydı. Christine, ” Açık plan mutfak tasarımında mutfağın daha büyük bir bütünün parçası gibi hissetmesini istersiniz” diyor. ‘Formları basitleştirmek ve malzeme kalitesine odaklanmak, evdeki diğer alanlarla her şeyi uyumlu hissettirmek için harika bir yoldur.

Mutfak adasının üzerindeki altın sarkıt lamba, GACHOT tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Sadece bir parça metalik, çoğunlukla tek renkli bir şemada sadece bir ışıltı parıltısı yaratmanın akıllıca bir yolu. Mutfağın kendisi de GACHOT tarafından özel olarak tasarlanmıştır.