Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Volga Koltuk Takımı, Berjer, Zigon ve Orta, Yan Sehpa

Düğün paketleri modellerimizin içerisine her geçen gün yeni bir fikir ekliyoruz. Her geçen gün trend değişse de biz bu trende uygun konseptleri sizler için keşfetmeye devam edeceğiz. Bugün size , Berjer, Zigon ve Orta, Yan Sehpa ürünlerini tanıtacağız. Bellona markasının farklı bir modeli olarak karşımıza çıkan Volga konseptinde bakın neler var…

BELLONA VOLGA KOLTUK TAKIMI

 

Bellona Volga koltuk takımı tasarımı Chesterfield olarak adlandırılmaktadır. Oldukça zarif ve şık durmaktadır. Özellikle kibar koltuk takımları arasında yer alabilecek bu model, oturma odası veya salonu bir tık daha küçük olanlar düşünebilir. Çünkü diğer koltuk takımları gibi uzun değildir.

 

 

Bellona Volga koltuk takımı renginden bahsedecek olursak, kahverengi ve antrasit rengi ile uyum sağlamış ve koltuk takımına yakışmış gözüküyor. Berjerler antrasit olarak tasarlanmış.

 

 

Bellona Volga İkili Koltukta kırlentleri incelediğimizde petrol yeşiline yakın bir renk tercih edilmiştir. Ayrıca koyu parlak antrasit rengi de diyebiliriz. İki farklı kırlent modeli kullanılmış olup koltuk takımına farklı stil kazandırmıştır. Özellikle sade sevmeyenler için güzel bir seçenek gibi duruyor.

 

Bellona Volga berjerleri antrasit rengi ile renklendirilmiş olup daha ovalimsi bir görüntü ile dizayn edilmiş. Berjer ayakları da ağaç rengi ile süslenmiş olup ideal yükseklikte gözükmektedir. Ev temizliği yaparken berjerlerin altını rahatlıkla temizleyebileceğiniz yüksekliktedir.

 

 

Depolama Özelliği, Kolay Temizlenebilir Kumaş, Renk Seçenekleri, Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger, Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak, Yatak Olma Özelliği, Yumuşak Kumaş Dokusu bu koltuk takımın öne çıkan özellikleri arasındadır.

 

Bellona Volga koltuk takımını duvar süsleri ile de uyum sağlayabilirsiniz. Bellona markası bunun için sizlere bir örnek resim hazırlamış. Duvar tablosunda çiçek desenleri kullanırsanız koltuk takımınızda uyum sağlayabilirsiniz.

 

 

Gelelim Bellona Volga Koltuk Takımı fiyatına, bu takım 19.861,02 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Volga Zigon Sehpa Ekru

Volga Zigon Sehpa Ekru fiyatı 2.350,00 TL. 3'lü takım olarak gönderilmektedir.

Volga Zigon Sehpa Ceviz

 

Volga Zigon Sehpa Ceviz fiyatı 2.350,00 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 

Volga Orta Sehpa fiyatı 2.395,00 TL.

Volga Yan Sehpa

Volga Yan Sehpa fiyatı 1.570,00 TL'dir.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir