Bellona Düğün Paketi

Bellona Valesco Koltuk Takımı

Bellona koltuk takımı olarak en çok sattığı modellerden biri “Valesco Koltuk Takımı” olduğunu düşünüyoruz. Neden derseniz, çünkü; Zarif, şık, sade ve mükemmel renk uyumu sağlanmış. Özellikle oda dekorasyonları için en ideal renklere sahip. Bellona Valesco koltuk takımının en önemli özelliklerinden bir tanesi de yüksek ayaklarının olması. Bu özellik kadınların temizlik yapmasına oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca eski tip kalın ayaklardan ziyade ince ve zarif ayak yapısına sahip. Sizleri daha fazla bekletmeden özelliklerini incelemeye başlayalım. Hem görsel olarak hem de yazı olarak detaylı inceleme yapabilirsiniz. İşte karşınızda Bellona Valesco koltuk takımı…

 

 

Koltuk takımları hayatımızda önemli yere sahiptir. Özellikle televizyon izlerken, kitap veya gazete okurken, dinlenirken, misafir ağırlarken veya kahve keyfi yaparken neredeyse hayatımızın birçok anını koltuk takımlarının üzerinde yaşarız. Günün uzun saatlerini içerisinde geçirdiğimiz koltuk takımları ayrıca dekorasyon açısından en çok özenilen eşyalardan biri diyebiliriz. Sehpalar, duvar modülleri, kitaplıklar ve TV üniteleri gibi ek modüllerle de paha biçilemez bir dekorasyon sağlayabiliriz. Bellona Valesco koltuk takımı da bu açıdan sizleri memnun edebilir.

 

 

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Ev hanımlarının en çok dikkat ettiği özellik bu koltuk takımında yer almış. Bu özellik elbette “Kolay Temizlenebilir Kumaş” olmasıdır. Çünkü koltuğun üzerine bir şey döküldüğü zaman kumaş silinebilir değilse o leke koltuğun üzerinde kalıcı oluyor. Eğer kolay temizlenebilir ise anında leke geçiyor. Özellikle çocuklu aileler için silinebilir kumaş olmazsa olmazlardan biridir.

 

 

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bazı koltuk süngerleri insan sağlığına zarar vermektedir. Mikrobu içerisinde barındırarak koltuk üzerinde zaman geçirenlere zarar vermektedir. Bellona Valesco koltuk takımı sağlığa zarar vermeyen sünger olduğunu öğrendik. Yine çocuklu aileler için bu gerekli bir durum.

 

 

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak

Temizlik kadınlar için en öncelikli işler arasında gelir. Kimisi günlük kimisi iki güne ev temizler. Fakat ev temizlerken koltukların altını almak eziyet olur. Koltuklar ağırsa onları kaldırmak için de güç gerekir. Hadi kaldırdık diyelim bu seferde yer zamanla çizilmeye başlar. Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak koltuk takımlarında mutlaka olması gereken bir özellik olduğunu düşünüyoruz.

 

 

Yumuşak Kumaş Dokusu

Koltuk takımı alırken mutlaka bakılması gereken yanlardan biri kumaştır. Kumaşın kaliteli, silinebilir, rahat olmasının yanı sıra yumuşak olması da önemlidir. Yumuşak bir kumaş size her zaman rahatlık verecektir. Özellikle yatarken size konforlu bir keyif sunabilir.

 

 

Renk Uyumu

Petrol mavisi ve laciverte çok yakın bir renk ile krem rengin bir araya gelmesi sonucu mükemmel bir dekorasyon uyumu sağlanmış. Ayakların altın renginde olması büyük bir şıklık katmış. Ayrıca koltuk yanlarındaki ovalimsi çukurlar çok spor bir görüntü getirmiş. Koltuk kırlentleri ya da minderleri koltukların üzerine oldukça yakışmış.

 

Yatak Olma Özelliği

Eskiden çekyat olarak tanımladığımız oturma grupları ismini çekip yatılan yataktan almış. Misafir geldiğinde ya da koltuğu rahat kullanmak için yatağın yatılabilir olması oldukça önemli. Bellona Valesco koltuk takımı da rahatlıkla yatılabilecek koltuk takımlarından diyebiliriz. Özellikle yumuşak olması büyük avantaj.

 

 

Evdeki odanızın büyüklüğüne göre iki berjer ya da tek berjer alabilirsiniz. Eğer odanız müsaitse takım halinde alarak daha iyi dekorasyon sağlayabilirsiniz.

 

 

Bellona Valesco Koltuk Takımının ölçülerine bir göz atalım:

 

Bellona Valesco Koltuk Takımının fiyatına bir göz atalım:

 

Güncel fiyat listesi için lütfen Bellona'nın resmi sitesine bakınız. Bu fiyatlar 4 Mayıs 2022 itibariyle baz alınmıştır.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir