Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Valesco Düğün Paketi

Bellona düğün paketi arıyorsanız sizlere bugün yepyeni bir paket tanıtacağız. Bu paketin ismi Düğün Paketi. Yeni evlenecek olanlar ya da evini yenileyecek olanlar için çok güzel bir alternatif olacağını düşünüyoruz. 2022 yılındaki modaya uygun olarak hazırlanan konsepte; Valesco koltuk takımı, Valesco yatak odası takımı, Valesco yemek odası takımı yer almaktadır. Bellona Valesco düğün paketi fiyatını da yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olacağız.

BELLONA VALESCO KOLTUK TAKIMI

Bellona yeni çıkarmış olduğu koltuk takımında renk uyumlarına çok önem vermişe benziyor. Ayrıca konsepteki ağırlık ve şıklık misafirleri ağırlamak için çok ideal duruyor. Eski yastık stillerinden de arınmışa benziyor diyebiliriz. kolay temizlenebilir kumaş özelliği ile de dikkat çekmiyor değil…

 

Sağlığa zarar vermeyen sünger özellikli olduğunu da öğrendik. Ayrıca temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklara sahip olduğunu da belirtelim. Bu ev hanımlarının vazgeçilmezidir.

Herkesin en çok merak ettiği bu yeni konsepte yatak olma özelliği olduğunu fark ettik. Yetkili satıcılardan aldığımız bildiği doğrultusunda yatak olma özelliği de bulunuyormuş. Yumuşak kumaş dokusu olduğu da çok rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bellona Valesco koltuk takımında ayrıca farklı renkteki tasarımlarıyla da ilgi çekmektedir.

 

Bellona Valesco Koltuk Takımı fiyatı 14 Şubat tarihinda kontrolleri sağladığımızda Bellona'nın sitesinde şu şekilde yer almaktadır:

BELLONA VALESCO YEMEK ODASI TAKIMI

Konsol 1 x
Vitrin 1 x
Tv Sehpası 1 x
Tv Ünitesi-Arka Ünite 1 x
Tv Ünitesi-Yan Ünite 1 x
Tv Ünitesi-Dolap Ünite 1 x
Konsol Aynası 1 x
Masa-Açılır 1 x
Sandalye 1 x

Bu yılın modası opak ve altın varak detayları. Bellona'da birçok konseptinde buna değindi. Fakat takımında yepyeni bir konsepte geçti.

 

Bu yemek odası takımında masa kenarlarını altın varak yaparak dikkatleri buraya çekti. Bu sayede daha şık bir görünüm kazandırılmış. Ayrıca masa altındaki dolap kenarlıklarının altın varaklı olması da ilgi çekici.  Açılır masa özelliği birçok müşterinin istediği özellik olduğu için bu modelde de açılır şekilde uygulama yapılmış.


Bas-aç özelliği ile kolaylıkla dolabı açabileceksiniz. Kapak stoplama sistemi ile yavaş kapanan kapaklara sahip olabilisiniz.

Yine burada da temizliği kolaylaştırmak için yüksek ayaklar düşünülmüş. Ayrıca dolap kulpları çok şık bir şekilde tasarlanmış. Odanıza farklı bir hava katabilir.

Çatal-bıçak seti için çok güzel bir yer düşünülmüş. Dolabın içerisine yerleştirilen çatal-bıçak seti bölmesi ile misafirlerinize özel çatal-bıçaklarınızı burada saklayabilirsiniz.

Yine dolaptaki altın varak kenarlık, desenli kapak modeli dikkatleri üzerine çekeceğine benziyor. Bu masanın üzerine güzel bir çiçek ekleyerek dizayn edebilirsiniz. Evinizin en modern köşesi burası olabilir.

Takımın genelinde yer alan figür uygulaması kitabeli yemek masasının ayaklarına da taşınarak, hem görsel zenginlik kazandırılmış hem de tasarımsal bütün sağlanmıştır.

 

Bellona Valesco yemek odası takımı 14 Şubat 2022 itibariyle fiyatı aşağıdaki gibidir: (Fiyat Listesi Bellona'nın resmi sitesinden alınmıştır)

BELLONA VALESCO YATAK ODASI TAKIMI

Gardırop-6 Kapılı 1 x
Makyaj Masası 1 x
Komodin 1 x
Şifonyer 1 x
Makyaj Aynası 1 x
Komodin 1 x
Gardırop-5 Kapılı 1 x
Gardırop-Sürgülü 1 x
Başlık 1 x
Başlık 1 x
Başlık 1 x
Karyola 1 x
Karyola 1 x
Karyola 1 x
Puf 1 x

Günün büyük kısmını içerisinde geçirdiğimiz, dinlendiğimiz, enerji depoladığımız yaşam alanlarından biri olan yatak odaları, aynı zamanda dekorasyonları için büyük emek sarf edilen, ince elenip sık dokunarak oluşturulan mekanlar olarak da karşımıza çıkıyor.

Güne merhaba denilen ve aynı zamanda günün noktalandığı bu iç mekanın atmosferi, ruh hali üzerinde doğrudan etkili olması ile de önemini ortaya koyuyor.

Huzur dolu bir ortam ve konforlu bir uykuyu, yatak odalarınız için seçeceğiniz doğru mobilyalar ile sağlayabilirsiniz.

 

Birbirinden kaliteli parçaların bir araya gelerek oluşturduğu Bellona yatak odası takımları, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek ürünleri sizlere bir arada sunmayı hedefliyor.

 

Aydınlatma Sistemi, Bas Aç Özelliği, Gardırop İçi Çekmece, Kapak Stoplama Sistemi, Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak, Çekmece Stoplama Sistemi kullanımı kolaylaştırmaktadır.

Modern ve şık bir yatak başlığı istiyorsanız bu modelde bulabilirsiniz. Özellikle başlıkta bulunan arma çok dikkat çekmektedir.

Dolap içerisindeki çekmeceler kullanım açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu yüzden evli çiftler için büyük kolaylık olacaktır. Özellikle erkeklerin kravat derdi ortadan kalkacağa benziyor.

Takı kadınların vazgeçilmezi olduğu için onları saklayacak güzel bir çekmece olması lazım. İşte Bellona bunu düşünmüş ve çekmece içerisine bölmeler ekleyerek takıları koyabileceğiniz bir alan eklemiş.

Bellona Valesco yatak odası takımı ölçüleri şu şekildedir:

Bellona Valesco yatak odası takımı fiyatı 14 Şubat 2022'den itibaren şu şekildedir:

 

 

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir