Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Sanvito S Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası

Haziran ayı ile beraber düğün sezonu hareketlenmeye başladı. Yeni evlenecek olan çiftler evleri için düğün paketleri araştırmaya başladı. Piyasa şartlarına göre düğün paketleri oldukça pahalansa da koleksiyondaki çeşitlilikler artmaya başladı diyebiliriz. Yani fiyatlar pahalı olsada seçebileceğiniz birçok model ve dekorasyon ürünleri bulunmakta. Bugün sizlere , Yemek Odası, Yatak Odası ürünlerini tanıtacağız. Bellona 2022 yılı ile beraber hem web sitesini yeniledi hem de ürün konseptlerini. Umarım beğenirsiniz, haydi başlayalım…

BELLONA SANTİVO KOLTUK TAKIMI

 

Bellona Santivo Koltuk Takımı ürünün özelliklerinden bahsederek başlayalım. Depolama Özelliği, Kolay Temizlenebilir Kumaş, Renk Seçenekleri, Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger, Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak, Yatak Olma Özelliği, Yumuşak Kumaş Dokusu ile ön plana çıkıyor.  Renk seçenekleri olarak krem ve mavi renkler ön planda tutulmuş. İki renk ile güzel dekorasyon sağlanmış. Yani renk uyumu başarılı gözüküyor.

 

 

Modern koltuk takımı olarak bu model satışa sunulmuş. 24 ay garanti süresiyle güvence altına alınmış. İkili koltuklar gayet şık duruyor, ayakları özellikle çok dekoratif durmakta. Koltuk takımının minderleri oldukça rahat görünüyor. Özellikle rahatına düşkünler için güzel bir seçenek olabilir.

 

 

İkili ve üçlü koltukların açılabilir olması gayet güzel. En azından gelen misafirleri burada ağırlayabilirsiniz. Rahatlık konusunda denemediğimiz için garanti veremiyoruz. Bazı koltukların orta kısmı çok rahatsız edici olabiliyor. Kırlentlerdeki halkalar başınıza denk gelirse rahatsız edebilir.

 

 

Sadece ikili, üçlü ve berjer almak isteyenler resimdeki gibi dekorasyon yapabilirler. Ortadaki masa beyaz renkte olursa da güzel dekorasyon yakalanabilir. Halıyı da sade ve açık tonlarda seçmenizi öneririz.

 

 

Bellona Santivo berjer modelleri diğer berjer modellerine göre farklı duruyor. Özellikle kol kısmında ince ayrıntı dikkat çekiyor. Diğer berjerlerde uzunlamasına bir kolluk görüyorduk. Ayak kısımları koltuklarla uyumlu tutulmuş. Temizlik yapmak içinde ideal yükseklikte gözükmekte.

 

 

24.632,00 tl olarak satışa sunulmuş. Bu fiyatlar değişebileceği için güncel fiyatları Bellona'nın resmi sitesi üzerinden takip etmeniz önerilir.

 

BELLONA Sanvito S Koltuk Takımı Gri

 

Bellona Sanvito S Koltuk Takımı Gri ürünü 2 Adet Üçlü Koltuk + 2 Adet Berjer takımlarından oluşmaktadır.  Renk gri olarak seçilmiş olup, sade ve açık renkler için uyum sağlanmış.

 

 

 

 

 

 

 

Bellona Sanvito S Koltuk Takımı Gri 26.148,00 tl olarak satışa sunulmuştur.

 

BELLONA SANTİVO YEMEK ODASI TAKIMI

Takımı ürününü bu kısımda ele alacağız.

Sanvito Açılır Yemek Masası Açılır Masa

Sanvito orta, zigon ve yan sehpa modelleri ile salonunuzdaki şık dekorasyon tamamlanıyor! Orta sehpanın geniş tasarımı, salonunuzda ihtiyaç duyduğunuz kullanım alanını yaratıyor. Bunun yanında orta sehpanın yan tabla ve ayak yapısındaki şık tasarım da dikkat çekiyor. Zigon sehpanın üçlü yapısı ve tasarımında kullanılan altın renkli detaylar, ürüne son derece zarif bir görünüm kazandırıyor. 50×50 cm ebatlarındaki yan sehpa da takımın estetik görünümünü tamamlıyor.

Eğer siz de salonunuzdaki zarif, şık dekorasyonu Sanvito ürünleri ile tamamlamak isterseniz, tercihinizi bu modellerden yana kullanabilirsiniz. 2.670,00 tl fiyatı ile de dikkat çekmektedir.

Bellona Sanvito Vitrin Krem

Bellona Sanvito Vitrin Krem 5.796,00₺ tl liste fiaytı vardır.

Aynası Konsol Aynası

Bellona Sanvito Konsol Aynası Konsol Aynası 7.440,00 tl fiyatı ile öne çıkan ürünler arasındadır.

Bellona Sanvito Tv Ünitesi

Bellona Sanvito Tv Ünitesi 7.440,00₺ tl fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Bellona Sanvito Tv Sehpası Tv Sehpası

BELLONA SANTİVO YATAK ODASI TAKIMI

Takımı 23.625,00 tl fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir