Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Sanvito Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona'dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40'a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

BELLONA SANVİTO KOLTUK TAKIMI

Bellona Sanvito Koltuk takımı modeli Sanvito yemek odası takımına uygun olarak tasarlanmıştır. Takımda 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı uygulanmış olup odalarınızın genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi alabilecekler. Sanvito koltuk takımının bir başka özelliği; sırt ve kol kısmında uygulanan düğme çektirme uygulamasıdır.

Sanvito yemek odası takımına konsept olarak çalışılan Sanvito koltuk takımı modeli soft hatları ve modern yapısı ile tekil olarakta kullanıcıların beğenisini kazanacak bir tasarıma sahip…

 

 

Bellona'nın bu yeni modelinde üçlü ve ikili koltuk sırt minderlerinde dikey desenli çizgisel kapitone uygulanmış olup, baza ve kol yanında da aynı uygulamaya yer verilmiş ve şık bir bütünlük oluşturulmuş.Takımın soft hatlarına uyumlu yapıda tasarlanan berjer ünitesinin dış kısmında da kapitone dikiş uygulaması yapılarak takımın çizgisel desenli karakteristiği taşınmış.

 

Salonlar için şık bir koltuk takımı olarak tasarlanan yeni modelin üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde bulunan ve makaslı mekanizma ile çalışan yatak  özelliğisayesinde ister rahat geniş bir oturum, isterseniz de misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz bir yatak elde edebilirsiniz.

 

 

Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde Embos baskı uygulamalı kol kırlenti kullanılmış olup, ayrıca üçlü koltukta altın sarısı renkte aksesuar ile zenginleştirilen ortopedi kırlenti kullanılmıştır. Bütün bu özelliklerin yanında sandık özelliği sayesinde size fazladan depolama alanı sunuyor.

 

 

Sanvito koltuk takımı modelin konseptin yapısına uygun olarak altın sarısı renkte detayların yer aldığı modern tarzda yüksek ayaklar kullanılmıştır. Rahat ve keyifli bir oturum konforu sunan ürünümüzün font kısmında 32 DNS soft sünger üzeri 24 Soft sünger kullanılmıştır. Özel tasarım yüksek ayağı sayesinde, ürünü yerinden çekmeden bulunduğu zemini temizleme imkanı sunuyor. Ayrıca ürünün daha uzun süreli kullanılması için gizli ayaklar ile ağır yüke karşı desteklenmiştir.

 

 

BELLONA SANVİTO YEMEK ODASI TAKIMI

Sanvito Yemek Odası Takımı' nın renk konfigürasyonun da krem ve ceviz renkler tercih edilmiş. Takımın kulplarında ve ayakların alt ve üst kısımlarında parlak etkiye sahip altın renkli yüzey kullanılmış. Takımın genelinde “C” profil ve derz uygulaması ile görsellik üst seviyelere taşınarak takımın kimliğine katkı sağlanmış.

 

 

Ürününe değer kazandırmak ve kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile kapaklarında bas-aç sistemi, çekmecelerde yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

 

 

Konsol üst çekmecesinin iç kısmında karolajlı kaşıklık iç çekmece uygulaması sayesinde üniteye fonksiyonellik kazandırılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Yeni modelin vitrin ünitesi takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, cam raflı ve cam kapaklı alanlar kullanılarak, hem şık sergileme alanları hem de geniş depolama özelliği kazandırılmıştır.

 

 

Dekoratif büfe aynası takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmıştır.

 

 

Takımın genelinde kullanılan derz uygulaması ile uyumlu olacak şekilde sandalye ünitelerinin sırt kısmında dikey çizgisel kapitone dikiş uygulaması tasarımsal bütünlük sağlanmıştır. 6164 sandalye sırt kısmında metal toka ,6165 sandalye sırt kısmında da kabartmalı baskı uygulaması yer almaktadır.

 

 

Takımın tasarımsal çizgisine uygun tasarlanan, tv ünitesi ve tv sehpası 140 ekran(55 İnch) tv kullanım alanına sahip olup takımı kimliğine uygun olarak ünite de bulunan kapaklar bas-aç sistemine, çekmecelerde yavaşlatıcı mekanizmasına sahip olup, kapaklı bölüm ve raflı alan sayesinde hem fonksiyonellik kazandırılmış hem de geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Kapaklı dolap ünitesi tüketici tercihine göre duvar monteli kullanılabilecektir.

 

 

BELLONA SANVİTO YATAK ODASI TAKIMI

Renk dizaynında tıpkı yemek odasında olduğu gibi en kabul gören mobilya tonu ceviz ve son dönemlerin soft trendi krem kullanılmıştır. Takımın kulp ve ayak detaylarında altın renkler kullanılarak parlak bir yüzey algısı oluşturulmuştur.

 

 

Bu tasarımda “C” formatlı kavisli hatlar ve derz uygulaması ile ürüne özgün bir görünüm kazandırılmıştır.Yaşam alanlarının en yeni temsilcilerinden olacak Sanvito koleksiyonu, zarif tasarımının yanı sıra bir çok fonksiyonel özelliklerle de dolu bir ürün.

 

 

Kullanımda kolaylık ve ürün ömrünün artırılması maksadıyla makyaj masası kapaklarında bas-aç mekanizması kullanılmıştır.Fonksiyonel kullanım kolaylığı bununla sınırlı olmayan Sanvito Yatak odası takımında son olarak, makyaj masası üst çekmecesinin, kullanıcılarına özel karolajlı aksesuar bölmesi olarak dizayn edilmiştir.

Bellona ürünlerinin tamamında hassasiyetle kullanılan ve markanın bu konuda insan sağlığına olan saygısının temsili E1 kalite standardında malzeme kullanımı Sanvito koleksiyonumuz içinde geçerlidir. Sanvito Yatak Odası takımı 6 kapılı, 5 kapılı ve sürgülü olmak üzere üç ayrı, geniş kullanım alanı içeren, elbise askılıkları, raflı alanlar, çekmece fonksiyonu, 6 kapılı ve sürgülü ünitelere özel ilave iç çekmece gibi bir birinden işlevsel ekstra kullanım rahatlığı sunan gardıroplar içermektedir.

 

Malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya karşı dayanıklıdır. Üründe yerden yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Ünite kapaklarında frenli sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği artırılmıştır.

 

 

BELLONA SANVİTO DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

BELLONA SANVİTO DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir