Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Palvin Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona'dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40'a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

BELLONA PALVİN KOLTUK TAKIMI

Palvin Koltuk Takımı modeli 3-3-B-B ve 3-2-B takım yapısı ile seriye kazandırılmıştır. Sizlerin kullanım alanının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi alabilecektir. Palvin yemek odası takımına konsept olarak çalışılan Palvin koltuk takımı modeli özgün tasarım çizgisi ve yalın şıklık sunan stili ile tekil olarak ta yoğun ilgi görecektir.

 

 

Naturel ve soft renklerin hakim olduğu yeni modelde son dönemlerde trend olan keten dokuda kumaş tercih edilmiş olup, ayrıca yakın tonlarda deri kullanımı ile ürünün modern algısı desteklenmiştir.

 

Üründe kullanılan siyah metal ayaklar ortopedi kırlentinde ve kol önünde kullanılan siyah aksesuarlarla birlikte takıma genç bir hava katarken ürünün sunmuş olduğu görsel zarafeti de üst seviyelere çıkarmaktadır.

 

Takımın sade hatlarını ve soft yapısını en iyi şekilde yansıtan berjer ünitesinin sırt kısmında bulunan yarma detayı bel ergonomisini desteklemektedir. Palvin üçlü ve ikili koltuk üniteleri sırt kısmının geri yatması ile çalışan yatak mekanizmasına sahip olup işlevsel bir kullanım sunmaktadır.

 

 

Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde lazer desen uygulamalı kol kırlentleri kullanılmış olup, ayrıca üçlü koltukta ortopedi kırlenti de kullanılmıştır. Rahat ve keyifli bir oturum konforu sunan ürünün font kısmında 28 DNS soft sünger üzeri 24 DNS Soft sünger kullanılmıştır.

 

 

BELLONA PALVİN YEMEK ODASI TAKIMI

Loft ve Country tarzda tasarlanan Palvin Yemek Odası takımının renk konfigürasyonunda gri ve meşe renkler tercih edilmiştir. Takımın kulpları ve ayakları zarif tarzda siyah metal kullanılarak tasarlanmıştır. Ürüne değer kazandırmak ve kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile kapaklarında yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

 

 

Konsol ünitesi kapaklı ve çekmeceli alanlara sahip olup, ünite çekmecesinde karolajlı kaşıklık uygulaması yer almaktadır. Ünitede yer alan camlı kısımlar üzerindeki tel baskılar Country tarzı yansıtırken ünitede tercih edilen siyah renkli metal aksesuarlar ile Loft tarzı desteklenmiştir.

 

 

 

Ünitenin cam raflı bölmesinde şerit led aydınlatma kullanılarak hem görsellik hem de fonksiyenellik üst düzeye taşınmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Vitrin ünitesinde yer alan camlı kısımlar üzerindeki tel baskılar Country tarzı yansıtırken ünitede tercih edilen siyah renkli metal aksesuarlar ile Loft tarzı ön plana çıkarılmıştır.

 

 

 

Üründe, çevre ve insan sağlığına zararsız “E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen” malzemeler kullanılmıştır. Yeni modelde vitrin ünitesi takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup cam raflı ve cam kapaklı alanlar kullanılarak hem şık sergileme alanları hem de geniş depolama özelliği kazandırılmıştır.

 

 

Konsol ünitesinde olduğu gibi cam raflı bölmesinde şerit led aydınlatma kullanılmıştır. Dekoratif konsol aynaları takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, saat ve ayna özelliğine sahip saatli dekoratif ayna sayesinde takıma şık görselliğin yanı sıra fonksiyonellik kazandırılmıştır.

 

 

Sabit masa üst tablasında kütük masa esprisi kullanılarak takıma doğal görsellik kazandırılmıştır. Aynı zaman da sizlerin açılır masa taleplerini de karşılamak amacı ile takımın alternatif olarak açılır masa ünitesi de eş zamanlı seriye dahil edilmiştir.

 

Takımın genelinde kullanılan Loft tarzına atıfta bulunmak ve tasarımsal bütünlük sağlamak amacı ile sabit masa ve sandalye ünitelerinin ayaklarında zarif siyah metal etkisi devam ettirilmiştir.

 

 

Takımın tasarımsal çizgisine uygun olarak tasarlanan tv ünitesi ve tv sehpası 140 ekran(55 inch) tv kullanım alanına sahip olup kapaklı bölüm ve raflı alan sayesinde geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

 

BELLONA PALVİN YATAK ODASI TAKIMI

Palvin Yatak Odası takımının renk konfigürasyonunda gri ve meşe renkler tercih edilmiştir. Takımın kulpları ve ayakları zarif tarzda siyah metal kullanılarak tasarlanmıştır.

 

Loft ve Country tarzda tasarlanan Palvin Yatak Odası takımı trend uygulamalar ve zarif detaylarının yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile kullanıcılarına rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.Gardırop iç düzeninde elbise askılıkları, raflı bölmeler ve çekmece kullanılarak fonksiyonellik üst düzeye taşınmıştır.

 

 

 

Takımın genelinde temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Yeni üründe 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere üç farklı gardırop alternatifi ile seriye dahil edilmiş olup, tasarım çizgisi gereği 5 ve 6 kapılı gardıropların kapaklarında baskılı füme cam ve ayna uygulamaları yer almaktadır.

 

 

Dekoratif makyaj aynası takımın kimliğine uygun olarak dekoratif nitelikte tasarlanmıştır.

 

 

Takımın tasarımsal çizgisine uygun olarak tasarlanan makyaj masası, kapaklı ve çekmeceli bölmelerden oluşmaktadır.

 

 

Siyah renkli metal ayak ve kulplar Loft tarzı ön plana çıkarırken füme camlı kapakta yer alan tel baskı Country tarzı yansıtmaktadır.

 

 

Takıma özel hazırlanan karyola, depolama özelliğine sahip markiz ve puf çalışması ile hem tasarımsal bütünlük sağlanmış hem de takıma değer kazandırılmıştır.

 

BELLONA PALVİN DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BELLONA PALVİN DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 10 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir