Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Montego Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona'dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40'a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

BELLONA MONTEGO KOLTUK TAKIMI

Montego koltuk takımı İtalyan chester çizgisinde tasarlanmış olup, son derece şık bir salon takımı olarak dizayn edilmiştir. Montego koltuk takımında odanızın genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi tercih edebilirsiniz.

 

Modern chester tarza sahip model altın sarısı metal detayları ve göz kamaştıran görselliğiyle yaşam alanlarına şıklık katacaktır. Yeni modelin sırt ve kol kısmında yoğun işçilik gerektiren el kapitonesi ve düğme çektirme uygulaması yapılarak zengin bir tasarım sunulmuştur.

 

 

Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin kol önünde yer alan altın sarısı klapa ve altın sarısı yüksek metal ayaklar ürüne modern ve estetik bir hava katmıştır.

 

 

Yeni modelin modern yapısı, şık ve zengin duruşunun yanı sıra sahip olduğu yatak mekanizması ile fonksiyonel bir kullanım da sunmaktadır. Üçlü koltuk ünitelerinde oturum kısmının öne gelmesi ile çalışan iki parçalı yatak mekanizması kullanılmıştır.

 

 

Montego koltuk takımı için tekli ve berjer olmak üzere iki alternatif sunulmuş olup, her iki ünite de chester tarzın karakteristiklerini taşıyan uygulamalara sahiptir.

 

 

Montego koltuk takımı için tekli ve berjer olmak üzere iki alternatif sunulmuş olup, her iki ünite de chester tarzın karakteristiklerini taşıyan uygulamalara sahiptir.

 

 

Montego koltuk takımı şık çizgisinin yanı sıra font kısmında kullanılan 32 DNS soft sünger üzerine 24 DNS soft sünger uygulaması ile kullanıcılarına üst düzey bir oturum konforu da sunmaktadır.

 

 

BELLONA MONTEGO YEMEK ODASI TAKIMI

Montego yemek odası takımının renk konfigürasyonunda ceviz ve desenli siyah mermer renkler tercih edilmiştir. Takıma özel hazırlanan metal kulp ve ayaklar takım ile uyumlu olacak şekilde parlak altın renkte tasarlanmıştır. Takımın genelinde yer alan üçgen yapıda profil uygulaması ile derz görünümü elde edilerek görsellik üst seviyelere taşınarak takımın kimliğine katkı sağlanmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla çekmecelerde bas-aç sistemi, kapaklarda da yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Takımın kimliğine uygun olarak hazırlanan konsol aynası desen baskılı bronz ayna şeklinde tasarlanmıştır.

 

 

Konsol üst çekmecesinde yer alan krem renkli karolajlı kaşıklık uygulaması sayesinde üniteye hem görsel bütünlük hem de fonksiyonellik kazandırılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Takımın konsol, masa ve tv ünitesi üst tablasında desenli parlak siyah mermer uygulaması kullanılarak görsel zenginlik üst seviyelere taşınmıştır.

 

 

Yeni modelin vitrin ünitesi takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, led spot aydınlatmaya sahip cam raflı alanlar, bas-aç sitemine sahip çekmece ve panel kapaklı alanlar kullanılarak, hem şık sergileme alanları hem de geniş depolama özelliği kazandırılmıştır.

 

 

Takımın genelinde yer alan mermer desen sağ ve sol arka panoda kullanılmıştır.

 

 

Takımın genelinde kullanılan metal ayak yapısı, masa ayaklarına ve sandalye ayaklarına da taşınarak tasarımsal bütünlük sağlanmıştır. Sandalye sırt kısmında kapitoneli deri uygulaması yer almaktadır.

 

 

Takımın tasarımsal çizgisine uygun tasarlanan, tv ünitesi ve  tv sehpası 140 ekran(55 inch) tv kullanım alanına sahiptir.

 

 

Takımı kimliğine uygun olarak ünitede bulunan çekmeceler bas-aç sistemine sahip olup, spot led aydınlatmalı kapaklı bölüm ve raflı alanlar sayesinde hem fonksiyonellik kazandırılmış hem de geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

 

Kapaklı dolap ünitesi  tercihe göre duvar monteli kullanılabilecektir.

 

 

BELLONA MONTEGO YATAK ODASI TAKIMI

Montego Yatak Odası Takımı'nın renk konfigürasyonun da ceviz ve desenli siyah mermer renkler tercih edilmiştir. Takıma özel hazırlanan metal kulp ve ayaklar takım ile uyumlu olacak şekilde parlak altın renkte tasarlanmıştır.

 

 

Takımın genelinde yer alan üçgen yapıda profil uygulaması ile derz görünümü elde edilerek görsellik zenginlik üst seviyelere taşınmış ve takımın kimliğine katkı sağlanmıştır.

 

 

Modern tarzda tasarlanan Montego Yatak Odası Takımı trend uygulamaları ve zarif detaylarının yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.

 

 

Yeni ürünün 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile serimize dahil edilmiş olup, gardırop kapaklarının ön kısımlarında takımın kimliğini yansıtan üçgen yapıda profil uygulamalı derz görünümü baskılı bronz aynalar ve takıma özel hazırlanan metal kulplara yer verilmiş olup, gardırop iç düzeninde; sensörlü led aydınlatmalı elbise askılıkları, kutulu aksesuarlık, raflı bölmeler, çekmece uygulaması ve sürgülü gardırop iç düzeninde ilave pantolonluk kullanılarak fonksiyonellik üst düzeye taşınmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla çekmecelerde bas-aç sistemi, kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

 

 

Komodin üst panosunda bronz desenli ayna ve dokunmatik LED aydınlatma uygulaması kullanılmıştır.

 

 

Takımın genelinde temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Takımın makyaj masası, komodin, şifonyer üst tablasında ve komodin üst panoda desenli parlak siyah mermer uygulaması kullanılarak görsel zenginlik üst seviyelere taşınmıştır.

 

 

Takımın makyaj masası ve dekoratif makyaj aynası takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmıştır. makyaj masası üst çekmecesi karolajlı aksesuar alanı olarak dizayn edilmiştir. Makyajmasası kapaklı alanının ön kısmında takımın genelinde yer alan derz görünümü ve metal kulp yer verilmiştir. Makyaj aynası baskılı bronz ayna uygulaması kullanılarak tasarımsal bütünlük desteklenmiştir.

 

 

Takıma özel hazırlanan kapitoneli markiz, puf ve bazalı karyola çalışması ile hem tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

 

 

BELLONA MONTEGO DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

BELLONA MONTEGO DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 14 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir