Bellona Düğün Paketi

Bellona Mistral Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV duvar ünitesi, berjer, plazma TV sehpası gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona İle Şık Bir Başlangıç Yapın…” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  Yüzde 50'ye varan indirim ve 2000 TL hediye çeki fırsatı da sizleri bekliyor olacak. İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

MİSTRAL KOLTUK TAKIMI

Bellona Mistral Koltuk takımı modeli Mistral yemek odası takımına uygun olarak tasarlanmıştır. Takımda 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı uygulanmış olup müşteriler odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi alabilecekler. Mistral koltuk takımının bir başka özelliği; sırt ve kol kısmında uygulanan düğme çektirme uygulamasıdır.

Bu takıma son derece şık ve zengin bir görsellik kazandırmış olduğu görülüyor. Bellona tasarım ekibi oval hatlı kol formu altın sarısı renkte metal detayları ile göz alıcı şıklık eklemiştir. Üçlü koltuk ve ikili koltuk ünitelerinde makaslı mekanizma düşünülmüş ve yatak ve sandık fonksiyonları eklenmiştir.

Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde altın sarısı varak baskılı kol kırlentleri kullanılmış tır. Ayrıca üçlü koltuk ünitelerinde ilave olarak altın rengi deri fitil uygulanan düz kombin kırlentlerde kullanılmış ve görsellik desteklenmiş olduğu görülüyor.

Mistral koltuk takımında kullanılan yuvarlak formlu ayaklarda altın sarısı renkte boya uygulaması yapılarak görselliği ön plana çıkarmışlar.

Mistral koltuk takımı ünitelerinin font kısmında 28 soft üzeri 24 Soft sünger kullanılmış ve rahat bir oturum sağlanmıştır.

Ayak Bilgisi : Yüksek Ayak
Colour : Pudra
Dimension : Koltuk Takımı
Kumaş İsmi : Duca Krem / Duca Pudra
Tasarım : Avangard

Bellona Mistral koltuk takımı fiyat listesi ie şu şekilde:

BELLONA MİSTRAL YEMEK ODASI TAKIMI

Bir yemek odasında ihtiyaç duyacağınız her mobilyayı içeren Mistral yemek odası takımında,; şık ve kullanışlı yapısıyla ev dekorasyonlarınızı farklı bir seviyeye taşıyacağını düşünüyoruz.

Beyazın sade şıklığı, altın sarısının zarif parıltısı ile bir araya gelerek Mistral yemek odasının estetik anlayışını ortaya koyuyor.

Göz alıcı görüntüsü kadar işlevsel özellikleri ile de dikkat çeken bu takım, kapak stoplama sistemli dolapları, çatal bıçak bölmeli büfesi, temperli cam sistemine sahip vitrin gibi öğeleri ile rahat ve güvenli bir kullanım deneyimini beraberinde getiriyor.

İki adet kitabeli masa alternatifi ve iki adet sandalye tasarımı alternatifi bulunan Mistral'i ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğinizce oluşturabilirsiniz.

Vitrin hayranlarına özel şık bir tasarımla karşımıza çıkan Bellona, dekorasyona öenm verdiğini ortaya koymuş.

Sandalyelerdeki ince dokunuşlar yemek odası takımına zerafet getirmiş. Özellikle krem ve gümüş rengi severler için gerçekten muhteşem bir tasarım olduğunu düşünmekteyiz.

Bellona Mistral Yemek Odası takımı fiyat listesi şu şekildedir:

Bellona Mistral Yemek Odası takımı ölçüleri şu şekildedir:

BELLONA MİSTRAL YATAK ODASI TAKIMI

Takım İçeriği

Gardırop Sürgülü 1 x
Gardırop-5 Kapılı 1 x
Gardırop-6 Kapılı 1 x
Makyaj Masası 1 x
Şifonyer 1 x
Komodin 1 x
Makyaj Aynası 1 x
Puf 1 x
Karyola 1 x
Karyola 1 x
Karyola 1 x

 

Eğer sizler de tüm ihtiyaçlarınıza yanıt sunacak şık ve kullanışlı bir yatak odası takımı arayışındaysanız, Mistral yatak odası ile dekorasyonlarınızı taçlandırabilirsiniz.

Design : Avangard
Product Group Type : Yatak Odası Takımı
Renk : Beyaz

Gardırop İçi Çekmece, Kapak Stoplama Sistemi, Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak özellikleri bulunmaktadır.

Modern avangart tarzı ile benzerlerinden sıyrılan Mistral yatak odası, beyaz ve krem tonlarının dinginleştirici atmosferini yaşam alanlarına taşıyor.

Takımın sade renklerine uyumla eşlik eden altın sarısı pleksi, fitil, kulplar ve yerden yüksek topuz ayaklar, mobilyalara daha zengin bir estetik görünüm kazandırıyor.

Beş kapılı, altı kapılı veya sürgülü gardırop alternatiflerinden biri ile tercih edebiirsiniz.

Bu takım, gardırop iç düzeninde çekmece, raflı bölmeler ve askılık gibi uygulamalar bulundurması ile de ilgi görüyor.

takımı ayrıca ayaklık ve şifonyer detayı ile de dikkat çekmektedir.

Bellona Mistral Yatak Odası takımı ölçüleri şu şekildedir:

Bellona Mistral Yatak Odası takımı fiyatları şu şekildedir:

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir