Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Leny Düğün Paketi (Kampanya)

Yepyeni Bellona düğün paketi kampanyası ile karşınızdayız. Bellona uzun süredir beklenen düğün paketini Leny olarak belirledi. 2021 konsepti arasında yer alan arasında Leny Koltuk Takımı, Leny Yemek Odası Takımı, Leny Tv Ünitesi, Leny Berjer, Leny Tv Sehpası, Leny Yatak Odası Takımı, Leny Başlık, Leny Orta Sehpa, Leny Zigon Sehpa ve Leny Yan Sehpa yer almaktadır. Bu paketleri tek tek sizlere detaylı şekilde aktarmaya çalışacağız. İşte karşınızda Bellona Leny Düğün Paketi

Leny Koltuk Takımı modeli 3-3-B-B ve 3-2-B takım yapısı ile seri olarak hazırlanmıştır. Koltuk takımı satın almak isteyenler kullanım alanının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi alabilecektir. Leny yemek odası takımına konsept olarak çalışılan Leny koltuk takımı modeli sade çizgileri ve modern yapısı ile dikkat çekmektedir.

Leny koltuk takımı üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin sırt kısmında ve kol önlerinde çizgisel desenli kapitone dikişler yer almaktadır. Bellona'nın yeni modeli P kol yapısı, yüksek ayaklı tasarımı ve açık-koyu renkli ikili kumaş uygulamaları ile yalın bir çizgi ve ferah bir salon ortamı oluşturacaktır.

Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde sırtın geriye doğru dönmesi ile yatak konumuna gelmekte ve tüketicilerin fonksiyonel beklentilerini de karşıladığı gözlerden kaçmamaktadır.

Leny berjer ünitesi de kol üzerinde yer alan makrome dikiş uygulaması ve sırt kısmındaki yarma detayı ile takımın şıklığını tamamlamaktadır.

Rahat ve keyifli bir oturum konforu sunan ürün üçlü ve ikili koltuk font kısmında 32 Dns soft sünger üzeri 24 Dns Soft sünger, berjer font kısmında 28 Dns soft sünger üzeri 24 Dns soft sünger kullanılmıştır.

Leny Yemek Odası Takımı

Modern tarzda tasarlanan Leny Yemek Odası Takımı renk konfigürasyonun da beyaz ve tekstil desen renkler tercih edilmiştir. Takımın kulplarında, ayakların alt ve üst kısımlarında son dönemin trend renkleri olan metalik gri renkli yüzey kullanılmıştır. Yine tamamlayıcı aksesuar olarak takımın genelinde metalik gri renkte fitiller kullanılarak görsellik üst seviyelere taşınmıştır.

Ürününe değer kazandırmak ve kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile kapaklarında yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır. Yeni modelin vitrin ünitesi takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, cam raflı ve kapaklı alanlar kullanılarak, hem şık sergileme alanları hem de geniş depolama özelliği kazandırılmıştır.

Dekoratif konsol aynası takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmıştır.

Bellona Leny TV Ünitesi

Takımın tasarımsal çizgisine uygun tasarlanan, TV ünitesi ve TV sehpası 140 ekran (55 inch) TV kullanım alanına sahiptir. TV ünitesin de yer alan çekmece uygulaması yavaşlatıcı mekanizmasına sahip olup, kutu ve raflı alanlar sayesinde hem fonksiyonellik kazandırılmış hem de geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

Takımı

Modern tarzda tasarlanan Leny Yatak Odası Takımı'nın renk konfigürasyonun da beyaz ve tekstil desen renkler tercih edilmiştir. Takımın kulplarında, ayakların alt ve üst kısımlarında son dönemin trend renkleri olan metalik gri renkli yüzey kullanılmıştır.

Takımın genelinde metalik gri renkte fitiller kullanılarak görsellik üst seviyelere taşınmış olup, takımın kimliğine katkı sağlanmıştır. Ürününe değer kazandırmak ve kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile kapaklarında yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

Takımın genelinde temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

Yeni üründe 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile serimize dahil edilmiş olup gardırop iç düzeninde elbise askılıkları, raflı bölmeler uygulanarak fonksiyonellik kazandırılmıştır Dekoratif makyaj aynası takımın kimliğine uygun olarak dekoratif nitelikte tasarlanmıştır. Takımın başlık kumaşı ile takıma özel hazırlanan puf çalışması sayesinde tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

Bellona Leny Orta Sehpa

Bellona Leny Zigon Sehpa

Bellona Leny Yan Sehpa

Bellona Leny Düğün Paketi Fiyatı

Bellona Leny Düğün paketi fiyatı 23.000 TL yerine 18.400 TL'ye kampanyalı olarak Bellona mağazalarında satışa sunulmuştur. Kampanya fiyatları değişkenlik göstereceği için Bellona satış yetkililerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir