Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Düğün Paketi-Loretto Koltuk Takımı, Yemek Odası,Yatak Odası Takımı

arayışında olan yeni evlenecekler ya da evlerini yenilemek isteyenler için bu yazımızda Loretto serisini inceleyeceğiz. Bellona Düğün Paketi, Loretto Koltuk Takımı, Yemek Odası ve Yatak Odası Takımı'ndan oluşuyor. Oldukça şık ve modern bir tasarıma sahip olan Loretto serisinin tüm detayları ve fiyatları…

Görüntüsü ile herkesi kendine hayran bırakan Loretto Koltuk Takımı, takım içerisinde yer alan çeşitli modelleri ve renkleri ile farklı eşleştirmeler yapabilme imkanı sunuyor.

Bej, yeşil, mürdüm, lacivert, krem, antrasit ve gri olmak üzere 7 farklı rengi bulunan , dikey çizgili ve baklava desenli modelleri ile oldukça çeşitli görünüyor.

Bej ve gri renklerde baklava desenli model kullanılırken, mürdüm, yeşil ve lacivert renklerde dikey çizgili model kullanılmış. Antrasit ve krem rengi ise her iki model için de mevcut.

Bellona Koltuk Takımı'nda hangi model ve rengi tercih ederseniz edin, her biri kadifemsi yumuşak dokulu kumaştan ve birbirinden güzel detaylar ile üretilmiş.

Zikzak desenli ve düz model kırlentler, koltuğun rengine göre tasarlanmış. Ayrıca koltuk ayakları da her renge uyumlu olarak farklı yapılarda üretilmiş. Bej ve yeşil renklerde ahşap ayaklar kullanılırken, diğer renklerde gümüş metal ayaklar tercih edilmiş.

Bellona Loretta Koltuk Takımı'nda, sevdiklerinizle birlikte daha konforlu vakit geçirebilmeniz için sağlığa zarar vermeyen süngerler ve silinebilir kumaşlar kullanılmış. Ayrıca temizliği kolaylaştıran yüksek ayakları oldukça sağlam malzemeden üretilmiş.

Berjerlerde de tercih edebileceğiniz iki farklı model bulunuyor. Biri sabir 4 ayaklı model, diğeri ise dönebilir 3 ayaklı model. Evinize ve zevkinize uygun berjeri seçerek takımınızı tamamlayabilirsiniz.

Kendi içerisinde tercih edilebilecek farklı çeşide sahip olan, oldukça modern ve şık görünen takım, farklı tasarım arayışında olanlar için ideal bir tercih olacaktır.

Bellona Loretto Koltuk Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjer ile toplam 34.990,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

Bellona Loretto Koltuk Takımı'nda olduğu gibi, Yemek Odası Takımı'nda da zevkinize ve evinize uygun tercih edebileceğiniz farklı modeller mevcut.

Gri ve Antrasit rengin hakim olduğu takımda, sandalyelerde tercih edebileceğiniz iki farklı model mevcut. Biri ayaklardan sırtı destekleyen metal ayaklı düz model, diğeri ise ahşap ayaklı baklava desen model.

Yumuşak dokulu silinebilir kumaş yapısına sahip sandalyeler, modern görünümünün yanı sıra misafirleriniz için oldukça konforlu bir yapıya sahip.

Metalik ayakları ile dikkat çeken yemek masası, açılabilir özelliği ile kalabalık aileler ve misafirler için oldukça kullanışlı görünüyor.

Bellona Loretto Yemek Odası Takımı'nda yer alan konsol, üzerindeki çizgili kabartma desenleri, ve metalik ayakları ile oldukça şık görünüyor. Ayrıca dört kapaklı bölmesi ile yemek takımları ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanlarına sahip. Üzerinde yer alan konsol aynası ise, farklı tasarımı ile dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Bellona Yemek Odası Takımı'na eklenebilecek bir de vitrin mevcut. Aydınlatma sistemli vitrinde, dekoratif ürünler için cam raflar bulunuyor. Ayrıca kapaklı bölmesi ile diğer ürünler için de ekstra bir saklama alanı sunuyor.

Bellona Loretto Yemek Odası Takımı ile evlerinde tam bir uyum yakalamak isteyenler, Loretto Koltuk Takımı ile uyumlu TV sehpasını da takım içeriğine ekleyebilir. Kabartmalı çizgili modeli ve rengi ile ortama ekstra şıklık katan TV sehpası, dört kapaklı bölmesi ile depolama alanları da sunuyor.

Bellona Loretto Yemek Odası Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile bir adet açılır masa, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası ile toplam 45.488,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. Ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Farklı tasarımı ile kendine hayran bırakan Bellona Loretto Yatak Odası Takımı, sadeliğiyle de oldukça şık bir görünüm sunuyor.

Açık renklerin hakim olduğu Bellona Yatak Odası Takımı, gümüş detayları ile dikkat çekiyor. Takım içeriğinde, sürgülü, beş ve altı kapaklı olmak üzere üç farklı gardırop yer alıyor.

 

Beyaz gardıropların üzerinde yer alan kabartma detay çizgiler, oldukça modern bir görünüm sunuyor. Ayrıca kıyafetler ve diğer ürünler için sunulan geniş saklama alanları, askılıklar, çekmeceler ve raflar mevcut. Gardıroplar üzerinde yer alan boy aynası ile oldukça kullanışlı görünüyor.

Gümüş detaylı tasarım model yatak başlığı, takımın en dikkat çekici parçalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Kolay temizlenebilir kumaşa sahip olan başlık, oldukça yumuşak bir dokuya sahip.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, gümüş renk kulpları ve ayakları ile oldukça şık bir görünüm sunuyor. İki adet çekmecesi ile oldukça kullanışlı görünüyor.

Takım içeriğinde yer alan aynalı makyaj masası, büyük aynası ile dikkat çekiyor. Dört adet çekmecesi ve bir adet kapaklı bölmesi ile, makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanları sunuyor.

Bellona Yatak Odası Takımı'na ekleyebileceğiniz bir de şifonyeri mevcut. Beş adet çekmeceye ve bir adet kapaklı bölmeye sahip olan şifonyer, daha fazla saklama alanı ihtiyacı olanlar için oldukça ideal bir tercih olacaktır.

Bellona Loretto Yatak Odası Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; bir adet beş kapaklı gardırop, iki adet komodin, bir adet yatak başlığı ve bir adet aynalı makyaj masası ile toplam 47.430,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir