Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Düğün Paketi- Larissa Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

, 2023 yılında yeni evlenecek çiftler ve evini yenilemek isteyenler için oldukça şık görünümlü bir seriden oluşuyor. , Yemek Odası ve Yatak Odası Takımı'ndan oluşan set, ihtişamı ve zarafeti ile göz dolduruyor. Bu yazımızda Bellona Düğün Paketi fiyatı ve takımların tüm detaylarını inceleyeceğiz…

Bellona Larissa Koltuk Takımı

modelleri arasında zarafeti ve şıklığıyla dikkatleri çeken Larissa serisi, dört farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor.

Antrasit, gri, bej ve lacivert olmak üzere dört renk çeşidi bulunan model, ayaklarında ve koltuk kenarlarında kullanılan altın sarısı metalleri ile dikkat çekiyor.

Yumuşak dokulu kumaşı ve sağlığa zarar vermeyen sünger yapısı ile herkes için konfor sağlayan Larissa Koltuk Takımı, silinebilir kumaş yapısı sayesinde oldukça kolay bir kullanım sunuyor.

Koltuk ayaklarında ve koltuk kenarlarında kullanılan gold metal detaylar ile uyumlu, simli ve desenli kırlentler, şık bir görünüm için tasarlanmış. Ayrıca genişleyebilen yapısı sayesinde yatılı misafirler için de oldukça kullanışlı görünüyor.

Bellona Koltuk Takımı'nda koltuk sırtlarında yer alan istiridye kabuğu deseni, takımın farklı ve şık bir görünüme kavuşmasını sağlamış.

Bellona Koltuk Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve iki adet berjer ile toplam 41.192,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Bellona Larissa Yemek Odası Takımı

Bellona Larissa Yemek Odası Takımı, gold severlerin hayran kalacağı bir model olarak karşımıza çıkıyor. İnce dokunuşların yakaladığı abartısız şıklık, yemek davetlerinde oldukça ses getireceğe benziyor.

Bej ve antrasit renklerin hakim olduğu takım, modern görünümünün yanı sıra işlevsel özelliklere de sahip. Açılıp genişleyebilen yemek masası, kalabalık aileler ve misafirler için oldukça kullanışlı olacaktır.

'nda yer alan sandalyelerin kumaşları yumuşak dokulu, ekstra konforlu ve kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Gold metal ayaklara sahip olan sandalyeler, sırt destekleri ile yemek odalarında takımı tamamlayan parçalardan.

 

Takım içeriğinde yer alan bej konsol, üzerinde yer alan çizgili tasarım ve altın sarısı metaller ile detaylandırılmış. Üzerinde yer alan üçlü kare aynalar, oldukça dikkat çekici ve şık görünüyor.

 

Modern ve şık görünümünün yanı sıra konsol, dört kapaklı bölmesi ile yemek takımları ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanları sunuyor. Ayrıca içerisinde kaşık çatal bıçak takımları için özel bir çekmecesi mevcut.

Bellona Larissa Yemek Odası Takımı'na ekleyebileceğiniz bir de vitrini mevcut. Dekoratif ürünlerin sergilenebileceği cam raflara ve iki kapaklı depolama alanına sahip olan vitrin, konsol ile aynı tasarıma sahip.

Bellona Larissa Yemek Odası Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; bir adet açılır masa, altı adet sandalye, bir adet konsol bir adet konsol ayna takımı ile 46.629,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

Bellona Larissa Yatak Odası Takımı

Bellona Larissa Yatak Odası Takımı, bej rengi ile oldukça şık ve yalın bir görünüme sahip. Yatak odalarını oldukça geniş gösterecek bu takım, gold detayları ile dikkat çekiyor.

Şık görünümü ile dikkat çeken Larissa Yatak Odası Takımı'nda, sürgülü, beş ve altı kapaklı olmak üzere üç farklı gardırop modeli bulunuyor.

Modern görünümünün yanı sıra, kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için içerisinde bulunan rafları, askılıkları ve çekmeceleri ile oldukça geniş saklama alanları sunuyor.

Takımın oldukça dikkat çeken parçalarından biri de aydınlatmalı yatak başlığı olarak karşımıza çıkıyor. Silinebilir kumaş yapısı ve aydınlatması ile oldukça kullanışlı görünüyor.

 

Belllona Larissa Yatak Odası Takım'ına ekleyebileceğiniz bazalı karyolası da mevcut. Alt kenarları yatak başlığı ile aynı kumaşa sahip karyola, bazalı özelliği ile oldukça geniş depolama alanı sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler gold detayları ile göz kamaştırırken, aynı zamanda iki çekmecesi ile saklama alanları sunuyor.

Takım içeriğinde yer alan makyaj masası ve aynası, şık görünümleri ile takımı tamamlar nitelikte. Çekmeceleri ve kapaklı bölmesi ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyanlar için takım içeriğine eklenebilecek bir de şifonyer mevcut. Beş çekmecesi ile oldukça geniş saklama alanları sunan şifonyer, makyaj masası ve komodinler ile aynı tasarıma sahip. Dilerseniz takım içerisine markiz ve makyaj masası için puf da ekleyebilirsiniz.

Bellona Larissa Yatak Odası Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; bir adet beş kapaklı gardırop, bir adet yatak başlığı, bir adet bazalı karyola, iki adet komodin, bir adet makyaj masası, bir adet makyaj masası aynası ile toplam 56.535,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir