Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Düğün Paketi-Bellona Alvis Koltuk Takımı, Yemek Odası ve Yatak Odası Takımı

Evlenecekler ya da evlerini yenilemek isteyenler için, bu yazımızda Bellona Alvis düğün paketini inceleyeceğiz. içerisinde, Alvis Koltuk Takımı, Yemek Odası ve Yatak Odası Takımı yer alıyor. Evlerinde modern ve şık bir görünüm isteyenler için, Bellona Alvis düğün paketinin tüm detayları ve fiyatları…

Lacivert ve gri rengin hakim olduğu Bellona Alvis Koltuk Takımı, spor şık modeli ile her salona uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış.

Modern tasarımı ile dikkat çeken Alvis Koltuk Takımı'nın, lacivert, gri, krem ve vizon gibi farklı renkleri mevcut. Evinize ve zevkinize uygun olan rengi tercih edebilir ve benzersiz tasarımlara imza atabilirsiniz.

Modern görünümü kadar konforu ile de dikkat çeken Bellona Alvis Koltuk Takımı, sağlığa zarar vermeyen süngeri ve yumuşak kumaş dokusu ile sevdiklerinizle rahatça vakit geçirmenize olanak tanıyor.

Kırlentlerde kullanılan farklı desenler, Alvis Koltuk Takımı'nı her salona uyum sağlayacak abartısız bir şıklığa kavuşturmuş görünüyor. Ayrıca ahşap malzemesi ile ortama  doğal bir görünüm sağlayan yüksek koltuk ayakları ise, temizliğin kolaylaşmasına da katkı sağlıyor.

Alvis Koltuk Takımı'nı ahşap zigon ya da orta sehpa ve dekorlar ile tamamlayabilirsiniz. Evlerinde spor şık konsepti sevenler için, Bellona Alvis Koltuk Takımı oldukça ideal bir tercih olacaktır.

Bellona Alvis Koltuk Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; iki adet üçlü koltuk, iki adet berjer ile toplam 32.588,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. Ürünler, 24 ay garanti kapsamında olup, güncel fiyatlar ve takım içeriğinde değşiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

Vizon rengin ve ahşabın bir uyum içerisinde olduğu Bellona Alvis Yemek Odası Takımı, modern görünümü ile göz kamaştırıyor.

Bellona Yemek Odası Takımı'nda yer alan açılır kapanır yemek masası, kalabalık aileler ve misafirler için kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca ahşap malzemesi ile yemek odalarına doğal ve modern bir görünüm sunuyor.

Kabartmalı çizgili tasarımı ile sandalyeler, şık görünümünün yanı sıra sağlığa zarar vermeyen ve kolay silinebilir kumaşa sahip. Vizon rengi, masa ile uyumlu ahşap ayaklar ile birleştirilmiş.

Bellona Alvis Yemek Odası Takımı'nda yer alan konsol, takımla uyumlu vizon ve ahşap renkleri ile karşımıza çıkıyor. 4 Kapaklı bölmesi ile yemek takımları ve diğer ürünler için oldukça geniş kullanım alanları sağlayan konsolun ahşap yüksek ayakları temizliği de kolaylaştırıyor.

Ayrıca kapaklarda yer alan kulpların, ahşap ve gold tasarımı da oldukça göz kamaştırıcı görünüyor.

Konsol üzerinde yer alan dikdörtgen konsol aynaları, takımın her detayı ile uyumlu bir tasarıma sahip.

Bellona Yemek Odası Takımı'nın bir de vitrini mevcut. Dekoratif ürünlerini sergilemek ve daha fazla depolama ihtiyacı olanlar için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 6 adet cam rafı ve bir kapaklı bölmesi bulunan vitrin, takımla uyumlu tasarımı ile, vitrin kullanmak isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.

Bellona Alvis Yemek Odası Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; bir adet açılır yemek masası, bir adet konsol, iki adet konsol aynası ve altı adet sandalyesi ile toplam 24.990,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerde, takım içeriğinde değişiklikler yapmak ve güncel fiyatlar için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

Bellona Alvis Yatak Odası Takımı, ahşap severlerin gözdesi olacak nitelikte ürünler ile karşımıza çıkıyor. Ana renk olarak tercih edilen vizon renk, modern bir görünüm sunarken aynı zamanda ortama dinginlik sağlıyor.

Bellona Yatak Odası Takımı'nda, kullanımınıza ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre tercih edebileceğiniz üç farklı gardırop modeli bulunuyor; sürgülü, beş ve altı kapaklı gardıroplar aynı zamanda üzerinde yer alan boy aynası ile oldukça kullanışlı görünüyor.

Farklı ölçülere sahip gardıroplar, içinde bulundurduğu raflar ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanı sunuyor.

Çizgili tasarımı ile vizon yatak başlığı, modern görüntüsü ile dikkatleri çekerken, kolay silinebilir kumaş yapısı ile oldukça kullanışlı görünüyor.

Yatak baş uçlarında bulunan komodinler, kare ahşap kulpların yer aldığı bir adet saklama alanı sunuyor. Ayrıca yüksek ayakları ile temizliğin kolaylaşmasını sağlıyor.

Bellona Alvis Yatak Odası Takımı'nda yer alan aynalı makyaj masası, oldukça modern bir tasarıma sahip. Ayna altında yer alan rafları, bir adet kapaklı bölmesi ve bir adet çekmecesi ile makyaj malzemeleriniz ve diğer ürünleriniz için geniş saklama alanları sunuyor. Kulplarda kullanılan ahşap ve gold detaylar ise gözden kaçmayacak nitelikte.

Daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için, takım içeriğine eklenebilecek bir de şifonyer mevcut. 5 çekmecesi ile oldukça geniş depolama alanı sunan şifonyer, takım ile uyumlu bir tasarıma sahip.

Bellona Alvis Yatak Odası Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; bir adet 5 kapaklı gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet aynalı makyaj masası olarak toplam 26.590,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir