Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Düğün Paketi-Andera Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

Düğün paketi arayışında olan yeni evlenecekler ya da evini yenilemek isteyenler için bu yazımızda 'ni inceleyeceğiz. Bellona koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımından oluşan bu set, oldukça modern ve ihtişamlı bir yapıya sahip. Bellona Andera Düğün Paketi içeriği, fiyatları ve tüm detayları…

Bellona koltuk takımı modelleri arasında kendine ihtişamlı bir yer ayıran Andera serisi, lacivert ve gri rengi ile karşımıza çıkıyor. Yapısı ile göz dolduran takımda, modern detaylar yer alıyor.

Yüksek kol kenarları ve sırt kısmı ile dikkat çeken koltuklar, klasik ve modern konseptin bir birleşimi olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek, beyaz volümlu ayakları ile zeminden itibaren şıklığı sağlarken aynı zamanda temizliğin kolaylaşmasına da katkı sağlıyor.

Bellona Andera Koltuk Takımı'nda kırlentler ile uyumlu yaprak desenli ve açık gri renkte olmak üzere iki farklı berjer modeli mevcut. Bu berjerleri zevkinize ve tarzınıza uygun olarak takım içeriğinde tercih edebilirsiniz.

Sağlığa zarar vermeyen süngerleri, yumuşak dokulu, kaliteli kumaş yapısı ile dikkat çeken Anderea Koltuk Takımı,  kolay silinebilir özellikte üretilmiş.

Koltukların açılabilir özelliğe sahip olması, yatılı misafirler için de oldukça kullanışlı bir ürün olarak görünüyor. Modern ve klasik tarzın birlikte bir uyum yakaladığı Bellona Andera Koltuk takımı, evlerinde yeni bir atmosfer arayanlar için ideal bir tercih olacaktır.

Bellona Andera Koltuk Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk, iki adet berjerden oluşmak üzere toplam 43.249,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Açık gri ve kırık beyaz rengin hakim olduğu Bellona Yemek Odası Takımı, modern görüntüsü ile yemek davetlerinizde misafirlerinizi hayran bırakacak gibi görünüyor.

Bellona Yemek Odası Takımı'nda yer alan yemek masası, kalabalık aileler ve misafirler için açılabilir özelliğiyle oldukça kullanışlı görünüyor.

Taş rengi ahşap yüzeye sahip masanın krem volümlü ayakları, sandalyeler uyumlu tasarlanmış.

Yumuşak dokulu sandalye kumaşları, sizlere ve sevdiklerinize ekstra konfor sağlamak için tasarlanmış. Ayrıca silinebilir yapısı ile çok daha kullanışlı bir hale getirilmiş.

Bellona Andera Yemek Odası Takımı'nda yer alan konsol, kırık beyaz rengi, ahşap çerçeve detayları ve gold kulpları ile oldukça şık bir görünüme sahip.

Konsol, bir adet çekmecesi ve dört adet kapaklı bölmesinde yer alan rafları ile yemek takımları ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanları sunuyor.

Konsol üzerinde yer alan üçlü ayna, dikkatleri çeken farklı bir tasarıma sahip. Klasik ve modern tarzın bir birleşimi olarak tasarlanan konsol aynası, yemek odalarına ekstra bir şıklık katıyor.

Bellona Andera Yemek Odası Takımı'na dilerseniz dahil edebileceğiniz bir de vitrini bulunuyor. Dekoratif ürünlerin sergilenebileceği rafları ve saklama alanları için iki adet çekmecesi bulunuyor. Vitrin, içerisinde yer alan aydınlatma sistemi ile oldukça gösterişli duruyor.

Bellona Yemek Odası Paketi fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; bir adet açılır yemek masası, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası takımı ile toplam 39.999,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

Bellona Yatak Odası Takımı modelleri arasında zarif ve şık görüntüsü ile Andera serisi görenleri kendine hayran bırakıyor.

Gri ve kırık beyaz renklerin hakim olduğu takım, her detayı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bellona Andera Yatak Odası Takımı'nda, sürgülü, beş ve altı kapaklı olmak üzere üç farklı gardırop modeli bulunuyor.

Üzerinde yer alan boy aynaları ile oldukça kullanışlı olan gardıroplar, ekstra sağlam ahşap malzemeye sahip. Ayrıca kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için raflar, çekmeceler ve askılıkları ile oldukça geniş saklama alanları sunuyor.

Chester model yatak başlığı ve karyolası, sizi masallar diyarında gibi hissettirebilir. Oldukça gösterişli ve bir o kadar yalın bir tasarıma sahip olan yatak başlığında ve karyolada kullanılan kumaş, yumuşak dokulu ve kolay temizlenebilir özeliğe sahiptir.

Yatak başuçlarında bulunan ahşap yüzeyli kırık beyaz komodinler, volümlü ayakları ile oldukça şık bir görünüm sunarken, iki adet çekmecesi ile depolama alanı sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. İki adet kapaklı bölmesi ve iki adet çekmecesi ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanları sunuyor.

Dilerseniz takım içeriğine ekleyebileceğiniz bir de şifonyeri mevcut. Beş çekmecesi ile daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için oldukça kullanışlı bir ürün olacaktır.

Bellona Andera Yatak Odası Takımı fiyatı, nisan 2023 tarihi itibari ile; bir adet beş kapaklı gardırop, bir adet yatak başlığı, bir adet karyola, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve bir adet makyaj aynası ile toplam 45.388,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririzo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir