Alfemo Düğün Paketi Düğün Paketleri

Alfemo Arcos Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Alfemo Düğün Paketi – Arcos sizleri bekliyor. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Arcos serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz! Alfemo Arcos düğün paketleri 2023 koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımları fiyatları ve özellikleri…

Arcos koltuk takımı, hafif yapısı ve uzun oturma minderleri ile bulunduğu yere “havadar” görüntü sağlıyor. Kırlentteki biyeler, yapının ve minderlerin yumuşak şekillerinden geçerek takımın modern çizgilerini vurguluyor. Kumaş kombinasyonlarıyla Arcos koltuk takımı, her eve uyumlu, mükemmel şekilde dengelenmiş renklerin bir birleşimi gibi görünüyor.

Alfemo Arcos Koltuk Takımı serisi, 1 adet üçlü koltuk + 1 adet ikili koltuk + 1 adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 26 Temmuz 2023 tarihi 58.365 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Alfemo resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Arcos Yemek Odası, her parçasıyla eşsiz bir tasarım oluşturup, modern ve sade görünüme sahip olmasıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Arcos Yemek Odası, odanız için tamamlayıcı etki oluşturuyorken kolay ve kullanışlı yapısı ile yaşam alanınız için de en doğru seçimleri yapabilmenizi sağlıyor.

Alfemo Arcos Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 26 Temmuz 2023 tarihi 20.095 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, açılır yemek masası + 4 sandalye + konsol + konsol aynası bulunuyor. Güncel fiyatlar için Alfemo resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Alfemo Düğün Paketi – Arcos serisi; yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Arcos yatak odası takımı sizi bekliyor! Ayrıca rahat bir uyku ve huzur deneyimi sunan bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Alfemo Düğün Paketi – Arcos serisi; 6 kapaklı gardırop askılık ve raf bulunmaktadır. Düzeni sevenler için harika bir gardırop mevcuttur.

Alfemo Arcos Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 26 Temmuz 2023 tarihi 55.975 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 6 kapaklı gardırop + şifonyer + ayna + 2 adet komodin + başlık karyola (160 X 200) bulunuyor. Güncel fiyatlar için Alfemo resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir