Dekorasyon Duvar Dekorasyon Fikirleri 2024 Perde Modelleri 2024 Salon Dekorasyonu 2024

2023’ün Salon Dekorasyon Fikirleri

Salonunuzu yenilemeden önce bilmeniz gereken her şeyi “2023'ün Salon Dekorasyon Fikirleri” yazısında bulabilirsiniz: Salon dekorasyon nasıl yapılır? En güncel salon dekorasyon önerileri. Salon için koltuk takımı, halı, perde, aydınlatma, aksesuar seçimi ve daha fazlası için okumaya devam edin…

2023'ün Salon Dekorasyon Fikirleri

*
*
*
*
*

Duvarlarınıza Renk Katın

Eğer küçük bir salona sahipseniz, duvarlarınızı oturma takımınızdan ve mobilyalarınızdan daha açık bir renk tonu ile boyayarak ferah bir görüntü elde edebilirsiniz.

Stil Sahibi Bir Halı Kullanın

Burada önemli olan seçeceğiniz halının dekorasyon stilinize uyumu ve oturma alanına tanımlayacak uygun bir boyuta sahip olmasıdır.

Kullanışlı Perdeler Tercih Edin

Perdenizi seçerken akıllıca davranmalısınız. Sadece şık görünen bir perde seçmek yerine, ipek veya pamuk gibi dayanıklı bir kumaş perde tercih etmelisiniz. Uzun süre dayanıklı perdeler kullanılırsa ekonomiden de  tasarruf etmiş olacaksınız.

Alternatif Aydınlatmalar Kullanın

Oturma odanızın tüm köşelerinde ışıklandırma ihtiyacınız olacağından dolayı bir tek tavan aydınlatması(avize) yetersiz kalacaktır. Genel aydınlatma ek olarak, duvar lambaları(aplikler), abajur veya spotlar gibi yerden aydınlatma da kullanmalısınız.

Duvarlarınızı Sanatla Donatın

Duvarlarınızı zevkinizi yansıtan tablo ve duvar aksesuarları ile süsleyin. Çok yönlü olun ve dekorasyon tarzınızın farklı yönlerini yansıtan parçaları duvarlarınıza asın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir